Dni Otwarte Funduszy Europejskich. W Poddębicach wystąpią Wanda i Banda oraz Dżem. Koncert i inne atrakcje zaplanowane zostały na sobotę, 12 maja.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich. W Poddębicach wystąpią Wanda i Banda oraz Dżem. Koncert i inne atrakcje zaplanowane zostały na sobotę, 12 maja.

- Zarząd Województwa Łódzkiego zdecydował, że w majową sobotę beneficjenci pochwalą się w jaki sposób zagospodarowali unijne fundusze - informuje Piotr Sęczkowski, burmistrz Poddębic. - Dziękujemy za wyróżnienie! To dla nas ogromna niespodzianka.


12 maja - Dni Otwarte Funduszy Europejskich w PoddębicachPoddębicki samorząd zaprezentuje to co najlepsze oraz pokaże jak unijne fundusze zmieniły miasto i gminę.
W sobotę, 12 maja zapowiada się wiele atrakcji, zabaw i konkursów. Organizatorzy Dni Otwartych Funduszy Europejskich zapraszają od godz. 16 na plac Kościuszki, gdzie będą przygotowane stoiska wystawiennicze. Jedną z atrakcji będzie mecz pokazowy w siatkówkę z drużyną PGE Skry Bełchatów, występy lokalnych wykonawców oraz gwiazd: Wanda i Banda oraz Dżem. Konferansjerem będzie Jacek Kawalec, znany między innymi z telewizyjnych programów rozrywkowych.

- Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Dni Otwarte Funduszy Europejskich to świetna okazja aby połączyć przyjemne z pożytecznym. Na rynkach miast, gdzie odbędą się większe wydarzenia, zaplanowaliśmy gry i zabawy sportowe. Na scenie i na specjalnie przygotowanych stoiskach zaprezentują się beneficjenci funduszy unijnych, opowiadając swoje inspirujące historie – mówi Witold Stępień, marszałek województwa łódzkiego.


W trakcie Dni Otwartych Funduszy Europejskich odbędą się także konkursy, warsztaty fotograficzne, występy lokalnych artystów, strefa innowacji (robot, wirtualna rzeczywistość, kapsuła kosmiczna), pokoje zagadek (etnograficzny i futurologiczny), pokazy świetlne i laserowe. Tym atrakcjom towarzyszyć będą prezentacje beneficjentów RPO WŁ. Pozostali beneficjenci, którzy „nie zmieszczą” się na scenach otworzą swoje siedziby oferując zniżki i oferty specjalne, przyjmując odwiedzających, organizując warsztaty i pokazy.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW TUTAJ

Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!