Szkoła Muzyczna I stopnia w Uniejowie ogłasza nabór uczniów Szkoła Muzyczna I stopnia w Uniejowie ogłasza nabór uczniów

Szkoła Muzyczna I stopnia w Uniejowie ogłasza nabór uczniów (© SM Uniejów)

Szkoła Muzyczna I stopnia w Uniejowie ogłasza nabór uczniów w wieku od 8 do 15 lat na nowy rok szkolny 2018/2019. W najbliższy piątek w Pijalni Wód Termalnych w Poddębicach zorganizowane zostaną warsztaty metodyczne poprawiające jakość gry na trąbce dla młodych muzyków. które poprowadzi dr Konrad Boniński z Akademii Muzycznej w Łodzi.

Szkoła Muzyczna I stopnia w Uniejowie ogłasza nabór uczniów w wieku od 8 do 15 lat na nowy rok szkolny 2018/2019. W najbliższy piątek w Pijalni Wód Termalnych w Poddębicach zorganizowane zostaną warsztaty metodyczne poprawiające jakość gry na trąbce dla młodych muzyków. które poprowadzi dr Konrad Boniński z Akademii Muzycznej w Łodzi. Tego dnia odbędzie się drugi z trzech egzaminów.

Szkoła Muzyczna w Uniejowie z oddziałem w Poddębicach ogłasza nabór na rok szkolny 2018/2019 dla dzieci od 8-15 lat w zakresie gry na instrumentach: flet, klarnet, saksofon, trąbka, puzon, sakshorn, tuba, fortepian, akordeon, gitara, perkusja. Egzaminy wstępne do Szkoły odbędą się jeszcze w dwóch terminach: 18 i 25 maja od godz. 16.30 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Uniejowie, ul. Targowa 21, od godz.18 oraz w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Poddębicach, ul. Mickiewicza 13/17 sala nr 1.

Szkoła Muzyczna I stopnia w Uniejowie:


- rozbudza i rozwija podstawowe zdolności muzyczne
- przygotowuje świadomych i wrażliwych odbiorców sztuki
- umożliwia zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych
do kontynuowania nauki w szkole muzycznej II stopnia

Nauka w Szkole jest bezpłatna.

KONTAKT
Tel: 603 870 488
Email: smuniejow@wp.pl
Strona internetowa: www.smuniejow@poddebiceserwer.pl

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!