Wybierz region

Wybierz miasto

  Charytatywny bieg dla Ani i Marcina

  Ogród Zmysłów Poddębice
  Poddębice, ul. Adama Mickiewicza/9/11

  12:00 Od 13.10.2015 do 14.10.2015

  • Brak informacji o cenie

  Pomoc kilometrami


  Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani chcąc wesprzeć nastolatkow finansowo organizuje 24-godzinny bieg.

  Będzie to rodzaj sztafety, w ktorej pobiegną członkowie klubu, uczniowie i nauczyciele liceum poszkodowanych nastolatkow. W pięknej scenerii poddębickiego Ogrodu Zmysłow przebiegną oni tyle kilometrow, ile zostanie zakupionych przez ludzi dobrej woli.
  Zapraszamy wszystkich pasjonatow biegania! Wystarczy wykupić wybraną ilość kilometrow (1 km=15 zł.) i bawić się pomagając. Początek wydarzenia przewidziano na 13 października na godzinę 12:00, koniec 14 października także w samo południe.

  Ale ja nie lubię biegać!


  Wcale nie musicie biegać, by stać się częścią tego wydarzenia i wspomoc leczenie nastolatkow! Wykupione przez Was kilometry będą "wybiegane" przez koleżanki i kolegow ze szkoły Ani i Marcina.

  "24 Godziny dla Ani i Marcina" to impreza sportowa, ktorej częścią może być każdy - zarowno ten, kto kocha aktywność fizyczną, jak i te osoby, ktore nigdy nie biegały.
  Jak pomoc?


  Każdy wykupiony kilometr to konkretna pomoc dla Ani i Marcina. Wpłaty należy kierować na konto Bank BGŻ BNP Paribas S.A. 55 2030 0045 1110 0000 0413 9560 (Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl Z dopiskiem "kilometr dla Ani i Marcina").

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Eko triki w domowych porządkach. Sprawdź, czy znasz je wszystkie?