Wybierz region

Wybierz miasto

  Charytatywny Maraton Zumby dla Huberta

  Stowarzyszenie Licealista

  Gimnazjum w Poddębicach
  Poddębice, ul. Polna/36, +48 43 678 42 77

  18:00 - 21:00 Piątek, 21 kwietnia

  Przed nami kolejny Charytatywny Maraton Zumby, ktory odbędzie się w piątek 21 kwietnia!

  Tym razem zagramy i zatańczymy dla Huberta – 7-latka, ktory urodził się z poważnymi wadami wrodzonymi kończyn dolnych i gornych (ze wszystkich kończyn sprawną ma tylko lewą rękę) oraz wadą układu moczowego (konieczność cewnikowania co kilka godzin). Dziecko potrzebuje stałej opieki i musi być codziennie rehabilitowane, a – będący w trudnej sytuacji – rodzice potrzebują wsparcia finansowego oraz społecznego. Wszyscy ktorzy przyłączą się do naszej zabawy pomogą Hubertowi!

  Dlaczego zumba?

  Bo żeby ją tańczyć nie trzeba mieć kondycji superbohatera, figury modelki i kilkuletnich treningow za sobą. Zumbować może każdy! Podczas trzygodzinnego maratonu będziemy tańczyć razem z certyfikowanymi instruktorami w rytm wpadających w ucho dźwiękow, ale znajdzie się też czas na odpoczynek, konsultacje z dietetykiem i konkursy.

  Trzy godziny zabawy = 25 zł. A każda złotowka trafi do Huberta. Zapisy ruszają już w niedzielę 26 marca. Pierwsze zgłoszenia nagrodzimy niespodziankami!

  Co powinniście wiedzieć o Maratonie?

  Maraton odbędzie się w hali sportowej Gimnazjum w Poddębicach (ul. Polna 36) 21 kwietnia 2017r. w godzinach 18:00-21:00 – koszt udziału w 3-godzinnym maratonie to 25 zł (przy wcześniejszym zgłoszeniu) lub 35 zł w dniu imprezy. Organizatorzy zapewniają napoje i drobny poczęstunek.

  Boisz się, że nie podołasz kondycyjnie?

  Ćwiczenia będą dostosowane do poziomu uczestnikow, przewidziano przerwy wzmacniające i wcale nie musisz ćwiczyć przez pełne trzy godziny! Ważne, że się pojawisz, że pomożesz i miło spędzisz z nami czas!
  Chciałbyś pomoc Hubertowi, a nie możesz uczestniczyć w maratonie?

  To nic! Wypełnij zgłoszenie, wpłać kwotę uczestnictwa i powiadom nas o tym. Nasi wolontariusze będą ćwiczyć w Twoim imieniu! Szykują się trzy godziny wspaniałej zabawy w szczytnym celu.

  Jak wziąć udział?

  Wystarczy wysłać zgłoszenie poprzez formularz rejestracyjny (http://licealista.lo-poddebice.pl/rejestracja/) oraz dokonać przelewu na konto Stowarzyszenia Licealista w tytule wpisz: Maraton Zumby, swoje imię i nazwisko.

  Rok temu tańczyło nas 200!
  Bądźcie z nami i tym razem. Dla Huberta. I dla siebie. Bo będziecie się doskonale bawić!

  Stowarzyszenie Licealista
  ul. Mickiewicza 13/15
  99-200 Poddębice
  www.licealista.lo-poddebice.pl

  Cena biletu Opis
  25złprzelwem na konto
  35złw dniu wydarzenia

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Ekotriki w domowych porządkach. Sprawdź, czy znasz je wszystkie?