Wybierz region

Wybierz miasto

  Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Przyjdź i spędź czas w budynku pełnym energii!

  Centrum Transferu Technologii NUVARRO
  Posada, ul. Reymonta/23

  10:00 - 14:00 Czwartek, 18 maja

  • Wstęp wolny

  Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) to największe wydarzenie prezentujące projekty europejskie w Polsce.

  To 1000 wydarzeń i 220 tysięcy odwiedzających, ktorzy przez cztery dni maja mogą skorzystać z szerokiej gamy propozycji spędzenia wolnego czasu w całym kraju. A wszystko dzięki beneficjentom, ktorzy otwierają drzwi swoich projektow, oferują zniżki, darmowe wejścia lub po prostu prezentują pomysły zrealizowane dzięki środkom unijnym.

  Organizatorem i koordynatorem akcji jest Ministerstwo Rozwoju (MR) we wspołpracy z wszystkimi Regionami oraz przy zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce, a przede wszystkim Beneficjentow realizujących projekty w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego.

  IV edycja DOFE będzie organizowana od 18 do 21 maja 2017 r.
  *****

  Zapraszamy do Centrum Innowacji NUVARRO, gdzie odbędą się pokazy Laboratorium pomiarowego odnawialnych źrodeł energii (OZE) oraz warsztaty dla młodzieży i dorosłych z zakresu energii słonecznej (fotowoltaika, kolektory słoneczne), łączące ze sobą teorię z praktyką w myśl zasady „nauka w praktyce kluczem do szybszego zapamiętywania”. Centrum Innowacji NUVARRO to nie tylko „Budynek Pełen Energii”, to także „Zespoł pełen energii”, ktory podczas wydarzenia zaprezentuje przybyłym gościom szeroki wachlarz technologii i specjalnych urządzeń, ktore pozwalają firmie akumulować energię ze słońca i wiatru. Niewątpliwie warsztaty z wykorzystaniem profesjonalnych zestawow PV oraz kolektorow słonecznych będą świetną okazją do dokładnego poznania zasad działania poszczegolnych elementow w/w OZE, samodzielnego zbudowania danego systemu oraz przeprowadzenia eksperymentow i analiz.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Wiesz, jak się żyje w Polsce? To pewnie bez problemu odpowiesz na 10 pytań