Wybierz region

Wybierz miasto

  DOFE - Spotkajmy się w Ogrodzie Zmysłów

  Ogród Zmysłów Poddębice
  Poddębice, ul. Adama Mickiewicza/9/11

  10:00 - 22:00 Sobota, 12 maja

  • Wstęp wolny

  Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) to największe wydarzenie dla projektow europejskich w Polsce.

  Już po raz piąty setki wydarzeń i tysiące odwiedzających w całym kraju przez trzy dni w maju. Wszystko dzięki beneficjentom, ktorzy otwierają wtedy drzwi swoich projektow, oferują zniżki, darmowe wejścia lub po prostu prezentują projekty zrealizowane dzięki środkom unijnym.

  **

  Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2018
  Spotkajmy się w Ogrodzie Zmysłow

  12-05-2018 godz. 10:00 - 22:00
  Odprężcie się w Ogrodzie Zmysłow.

  Na blisko czterohektarowej powierzchni zrewitalizowanego parku w Poddębicach powstał Ogrod Zmysłow z elementami małej architektury takimi jak: mur strukturalny, kolorowe fontanny, siedziska wstęgowe, ściana wodna, muzyczne gniazda, zapachowe siedziska. Cały teren podzielony jest na strefy odpowiadające zmysłom: wzroku, węchu, słuchu, dotyku i orientacji. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań pokazana została wielowymiarowość wykorzystania ludzkich zmysłow. W parku zachowano układ przestrzenny alei parkowych, a podświetlana roślinność oraz nagłośnienie daje przestrzeni publicznej wysoką jakość rekreacyjną. Zaaranżowany tak, aby przebywanie w nim pozwalało na odprężenie, jednocześnie pobudzało zmysły i stanowiło formę terapii. Na terenie parku znajduje się zabytkowy odnowiony pałac, w ktorym funkcjonuje Dom Pracy Tworczej.

  Zapraszamy na spacer po Ogrodzie Zmysłow oraz zwiedzanie z przewodnikiem renesansowego pałacu o godz. 12.00 i 14.00. Wstęp wolny!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Wiesz, jak się żyje w Polsce? To pewnie bez problemu odpowiesz na 10 pytań