Wybierz region

Wybierz miasto

  DOFE - Zoo Safarii z europejską zniżką

  Zoo Safari
  Poddębice, ul. Borysew/25, +48 43 678 47 48

  10:00 - 20:00 Piątek, 11 maja

  • Brak informacji o cenie

  Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) to największe wydarzenie dla projektow europejskich w Polsce.

  Już po raz piąty setki wydarzeń i tysiące odwiedzających w całym kraju przez trzy dni w maju. Wszystko dzięki beneficjentom, ktorzy otwierają wtedy drzwi swoich projektow, oferują zniżki, darmowe wejścia lub po prostu prezentują projekty zrealizowane dzięki środkom unijnym.

  **

  Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2018
  Zoo Safarii z europejską zniżką

  11-05-2018 godz. 10:00 - 20:00

  Ogrod Zoologiczny Zoo Safari Borysew to wyjątkowe miejsce w centralnej Polsce, gdzie można stanąć twarzą w twarz z dzikimi zwierzętami z całego świata.
  Podziwiać tu można nie tylko najgroźniejsze dzikie zwierzęta - Białe Tygrysy bengalskie, Białe Lwy, Pumę, Białe Wilki, Serwale, ale także Lemury, Bawoły indyjskie, jedyne w Polsce Bawoły afrykańskie i Tapira. Wielką sympatią zwiedzających cieszy się rodzina Mandryli licząca 9 osobnikow. Są tu także Kangury, wielbłądy jednogarbne i dwugarbne. Do tej pory udało nam się zgromadzić około 90 gatunkow zwierząt dzikich.

  Zapraszamy do Zoo Safari Borysew! Na hasło "Dni Otwarte" otrzymacie 20% rabatu na bilety wstępu do Ogrodu Zoologicznego.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Eko triki w domowych porządkach. Sprawdź, czy znasz je wszystkie?