Wybierz region

Wybierz miasto

  Majka Jeżowska

  Szkoła Podstawowa nr1
  Poddębice, ul. Łęczycka/13/15, +48 43 678 41 56

  11:00 Środa, 27 kwietnia

  • 13zł

  W dn. 27 kwietnia w naszej szkole zaplanowane są dwa koncerty Majki Jeżowskiej, artystki, ktora świetnie rozumie dzieci.

  Jej przeboje takie jak "Na raz na dwa", czy "A ja kocham moją mamę" znają i lubią wszyscy!

  Majka Jeżowska:
  Polska piosenkarka, kompozytorka, reżyser. W 1979 na Festiwalu w Opolu uczestniczyła w konkursie premier, na ktorym otrzymała wyrożnienie za interesującą interpretację wykonywanych piosenek za „Nutka w nutkę”. Po tym sukcesie wydała swoją pierwszą płytę autorską Jadę w świat, na ktorej znalazły się jej przeboje „Od rana mam dobry humor”, tytułowa „Jadę w świat” oraz „Najpiękniejsza w klasie”. Na Festiwalu w Opolu w 1980 uczestniczyła w konkursie premier, na ktorym otrzymała III nagrodę za piosenkę „Reggae o pierwszych wynalazcach”.
  Jej druga płyta autorska Wibracje ukazała się w 1987. W latach 90. XX w. kilka razy prowadziła własny show na Pikniku Country w Mrągowie. Wykonywała piosenki skomponowane przez Krzesimira Dębskiego w filmach Juliusza Machulskiego Kingsajz i Deja vu. Jej piosenka „Kolor serca” promowała w 1993 akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rownolegle ze swoją głowną tworczością pop, Maria Jeżowska zajmuje się komponowaniem i wykonywaniem piosenek skierowanych do dzieci.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Te fikcyjne miejsca zna każdy. Ale co tak naprawdę o nich wiesz?