Wybierz region

Wybierz miasto

  Monika Banasiak w Nautilusie czyli "Królowa Mafii" u Mecenasa!

  Klub Nautilus
  Uniejów, ul. Zamkowa/1, +48 60 939 78 05

  20:00 Piątek, 15 grudnia

  • Brak informacji o cenie

  W ten niezwykły wieczor, dzięki gościnności Klubu Nautilus oraz dzięki Naszym Gościom, Gościom Klubu i Wydawnictwa Proszyński i Społka, będziecie mogli Państwo poznać i usłyszeć w nietuzinkową totalnie wyjątkową osobowość!
  Jest nią Pani Monika Banasiak, kiedyś przez media nazywana "Słowikową" a ostatnio Krolową Mafii czy Życia!
  Po sukcesie książki "Krolowa mafii", tym razem Monika Banasiak pozycją wydawniczą "Słowikowa i Masa - twarzą w twarz", zabiera swojego Czytelnika, a tego wieczoru i Nas, wraz z Wydawnictwem Proszyński i Społka, w swoistą podroż po świecie mafii, pieniędzy, biznesu, salonow i sądow, hoteli celi, urokow życia i wyrokow, bogactwa i upadku, pustki i złożoności wątkow, jednym słowem do Swojego Świata a tym samym swojej opowieści!
  Mecenas wraz z Patrykiem Boro( właściciel agencji organizującej eventy, model, konferansjer a celebryta życia) porozmawiają z Panią Moniką o Jej jakże ekstremalnej drodze życiowej, o realiach funkcjonowania kiedyś , potem i teraz ale przede wszystkim o uczuciach. Zagłębimy się Wspolnie w zakamarki kobiecego serca by sprobować zrozumieć zakochaną i silną Kobietę i Jej punkt widzenia. Usłyszymy zapewne, zadając Monice i Jej Gościom pytania, odpowiedzi na wiele pytań. Zarowno Pani Monika jak i Pani Ania to dwie inne ale wyjątkowe Kobiety!
  Czy nurtuje Cię pytanie czy mafia w Polsce w ogole istniała?. Tego wieczoru zderzymy się z historią kryminalną, miłosną i dramatyczną, zderzymy się z mocnymi charakterami, niebanalną fabułą, z wielką siłą uczuć i osobowością Krolowej!
  Musisz być z Nami!
  Na miejscu możliwość zakupu książek z autografem oraz szansa na fotografię i wspolną zabawę z Naszymi Gośćmi przy akompaniamencie niesamowitego bandu The Nice oraz Jerzego Słoty - wokalisty słynnej legendarnej już Grupy VOX!
  Gościem specjalnym Moniki oraz Mecenas Productions będzie także Ania Szubert - rewelacyjna Pani fotograf Gwiazd i zarazem prawdziwa piękność z silnym charakterem i trudną historią życia.Chętnych, ktorzy chcieliby wykupić sesję u Ani bezpośrednio przed imprezą prosimy o kontakt telefoniczny! (504 218 119). Pamiętajcie nie ma już wolnych loży ale Klub Nautilus przywita Wszystkich gorąco a Pan Jerzy Słota, band The Nice oraz grający zawsze w klubie DJ zapewnią muzycznie świetną zabawę do rana!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Eko triki w domowych porządkach. Sprawdź, czy znasz je wszystkie?