Wybierz region

Wybierz miasto

  Najpiękniejsze na świecie

  Pijalnia Wód Termalnych i Teatr Integracji w kościele Ewangelicko-Augsburskim
  Poddębice, ul. Adama Mickiewicza/7, +48 69 761 53 20

  18:00 Sobota, 16 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Jan Kondrak
  Ur. 25 lipca 1959 w Hrubieszowie - autor tekstow, kompozytor i wykonawca.
  Choć urodził się w Hrubieszowie, to młodość spędził w rodzinnej Adelinie. Ukończył LO im. St. Staszica w Hrubieszowie oraz polonistykę na UMCS w Lublinie. Obecnie mieszka w Świdniku.
  Zwycięzca ogolnopolskich Spotkań z Piosenką Kabaretową OSPA w Ostrołęce (Grand Prix), laureat nagrody głownej Ogolnopolskich Spotkań Estradowych OSET w Rzeszowie, laureat Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie i Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (za tekst), dwukrotny laureat FAMY w Świnoujściu (za scenariusz i utwory dla Marka Dyjaka). Tworca i szef artystyczny Festiwalu Kultury Ekologicznej w Jozefowie. Wydał cztery pozycje fonograficzne z własnymi tekstami: Wyzwanie, Tym, co pod wiatr, Romanse ballady, Kto, co, cztery pozycje z tekstami Edwarda Stachury (Missa Pagana, Tango Triste, Madame I i Madame II) oraz Kolędy przy gitarze.
  Jest jednym z liderow grupy artystycznej Federacja (dawniej Lubelska Federacja Bardow).
  Koncepcyjnie przygotował album składankowy opowiadający historię Świdnika w piosenkach, co zostało wydane jako płyta DVD pt. „Wysoki Lot”. Wydarzeniom ze stanu wojennego poświęcony jest jego singiel pt. „Pieśń Dzwonu Wolności”.
  Od 2011 roku wiceprezes fundacji Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Ekotriki w domowych porządkach. Sprawdź, czy znasz je wszystkie?