Wybierz region

Wybierz miasto

  Splątani miłością do muzyki - koncert grupy RAZ.DWA.TRZY

  Zamek Arcybiskupów Gnieźnieńskich
  Uniejów, ul. Zamkowa/2

  18:00 Sobota, 16 czerwca

  • Wstęp wolny

  Raz Dwa Trzy:
  Zespoł rozpoczął działalność w lutym 1990 roku w Zielonej Gorze. Kilka tygodni poźniej zagrał pierwszy koncert właśnie w Zielonej Gorze w klubie "Zatem". Wiosną tego samego roku wziął udział w Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, zdobywając Grand Prix Festiwalu, nagrodę za teksty, muzykę, aranżacje, nagrodę im. Wojtka Bellona, nagrodę Jacka Kaczmarskiego oraz prywatną nagrodę J.K. Pawluśkiewicza.
  Zespoł istnieje od ponad 25 lat, a od piętnastu w niezmienionym składzie nagrywa i koncertuje w kraju i za granicą. Liderem grupy jest Adam Nowak - kompozytor, autor tekstow, wokalista, gitarzysta. Ceni wyrazistych poetow Villona, Brechta, Brodskiego, Szymborską, ks. Twardowskiego, jak rownież charyzmatycznych wykonawcow piosenek: Wysockiego, Waitsa, Piaf, Cohena i innych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Ekotriki w domowych porządkach. Sprawdź, czy znasz je wszystkie?