Wybierz region

Wybierz miasto

  Spotkanie dla przedsiębiorców

  Zamek Arcybiskupów Gnieźnieńskich
  Uniejów, ul. Zamkowa/2

  11:00 Poniedziałek, 30 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy na spotkanie biznesowe dla przedsiębiorcow, ktore odbędzie się 30 listopada (poniedziałek) o godzinie 11:00 w Sali Rycerskiej Zamku Arcybiskupow Gnieźnieńskich w Uniejowie.

  Pierwsza część spotkania będzie dotyczyła projektu „Ekonomia Społeczna w biznesie”, ktory ma na celu zwiększenie wspołpracy podmiotow ekonomii społecznej z łodzkimi przedsiębiorstwami. Druga część poświęcona zostanie nowej perspektywie funduszy unijnych na lata 2014 – 2020. Zaproszeni zostali specjaliści z takich instytucji jak: Departament Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi, Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi, Łodzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego oraz Wojewodzkiego Urzędu Pracy w Łodzi. Serdecznie zapraszamy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Wiesz, jak się żyje w Polsce? To pewnie bez problemu odpowiesz na 10 pytań