Wybierz region

Wybierz miasto

  Tatanka na wakacje!!!!

  Zagroda Młynarska
  Uniejów, ul. Arcybiskupa Jakuba Świnki/1

  11:00 Od 1.07.2017 do 31.08.2017

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy do Wioski Indiańskiej Tatanka!!! W czasie letnich upałow dobrze zrobić wypad poza Łodź i zapoznać się z atrakcjami naszego regionu.

  W okresie wakacyjnym Turystow goszczących w Uniejowie zapraszamy do filii mieszczącej się tuż obok Zagrody Młynarskiej. Tutaj wioska jest czynna od wtorku do niedzieli w godzinach: 11.00-19.00.
  Wioskę obsługują pasjonaci z Polskiego Ruchu Przyjacioł Indian, ktorzy prezentując liczne eksponaty, wykonane z naturalnych materiałow, w ciekawy i przystępny sposob przybliżą niesamowity świat Połnocnoamerykańskich Indian.
  Informujemy, że przewodnicy z naszych wiosek uczestniczą w ogolnopolskich spotkaniach indianistycznych, dlatego w okresie od 29.07.17 do 04.08.17 przerwę w działalności będzie miała wioska w Uniejowie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Wiesz, jak się żyje w Polsce? To pewnie bez problemu odpowiesz na 10 pytań