Wybierz region

Wybierz miasto

  Wartą dla Chojraków - VI sztafeta pływacka

  Zbiornik retencyjny Jeziorsko
  Księże Młyny, ul. Księże Młyny/

  Od 17.07.2015 do 19.07.2015

  • Brak informacji o cenie

  W pobliżu wsi Księże Młyny, pomiędzy Uniejowem a zbiornikiem retencyjnym Jeziorsko, na granicy wojewodztw łodzkiego i wielkopolskiego, wystartuje 10 osobowa sztafeta (6 kobiet, 4 mężczyzn). Uczestnicy sztafety podejmą probę przepłynięcia wpław dystansu 230 km rzeką Wartą. Meta przewidziana jest w Poznaniu 19 lipca 2015 r. ok. godz. 16.00 na przystani w Starym Porcie.

  Impreza poświęcona jest akcji mającej na celu pomoc dzieciom cierpiącym na choroby nowotworowe, poprzez wsparcie rozbudowy Kliniki Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej UM im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu - działanie realizowane wspolnie ze Stowarzyszeniem Wspierania Rozwoju Transplantacji Szpiku u Dzieci (Dzieciaki Chojraki).

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Eko triki w domowych porządkach. Sprawdź, czy znasz je wszystkie?