Lechia Tomaszów wygrywa z GKS Bełchatów i zdobywa Puchar Polski(ZDJĘCIA)

Dariusz Piekarczyk
Trzecioligowa Lechia Tomaszów Mazowiecki triumfatorem rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu województwa łódzkiego. W środowe popołudnie podopieczni trenera Alaksandra Majić pokonali na swoim boisku GKS Bełchatów (Młoda Ekstraklasa) 2:1. W normalnym czasie mecz zakończył się remisem 1:1. Zwycięzcę wyłoniła dogrywka, w której lepsi byli miejscowi. Decydującego gola, w 117 minucie, strzelił Michał Tonowicz.

Gospodarze objęli prowadzenie w 4 minucie po bramce Klaudiusza Króla. W 47 minucie wyrównał Filip Rośniak.
13 lipca tomaszowianie zmierzą się w rundzie przedwstępnej Pucharu Polski szczebla centralnego z drugoligowcami z MKS Kluczbork.