MEMY po meczu Czechy - Polska. Czeski film Santosa! Co poszło nie tak! Zobacz

Aleks Ched
Czechy - Polska MEMY
Czechy - Polska MEMY Internet / memy.pl / instagram
Najlepsze MEMY po meczu Czechy - Polska! Mecz w Pradze zakończył się porażką reprezentacji Polski. Przegraliśmy 1:3 w pierwszym meczu eliminacji do mistrzostw Europy. Zobacz najlepsze MEMY po meczu Czechy - Polska.

Pierwszy mecz kwalifikacji do mistrzostw Europy 2024 Polacy przegrali z Czechami 1:3. Był to też pierwszy mecz reprezentacji poprowadzony przez nowego selekcjonera Fernando Santosa. Chyba nie tego się podziewał!

Reprezentacja Polski straciła pierwszą bramkę w 28. sekundzie meczu! Polscy piłkarze nie zdążyli jeszcze otrząsnąć się po stracie pierwszego gola, a rywale już podwyższyli prowadzenie. Druga bramka padła w 3 minucie spotkania! Do końca pierwszej połowy przed stratą trzeciej bramki Polaków uratował Szczęsny.

Po przerwie Czesi litościwie poczekali trochę dłużej niż w pierwszej połowie, ale w końcu podwyższyli wynik na 3:0. W 64.minutcie gola Polakom strzelił Jan Kuchta.

Damian Szymański uratował honor Polaków strzelając gola w 87. minucie.

W Grupie E Polska zmierzy się jeszcze z reprezentacjami Albanii, Mołdawii i Wysp Owczych. Oby w tych spotkaniach mieli więcej szczęścia!

Kibice będą mogli podziwiać piłkarski kunszt swoich ulubieńców już w poniedziałek. Tym razem w Polsce zmierzą się z Albanią!

MEMY po meczu Czechy - Polska. Czeski film Santosa! Co poszł...