Wędkarze rywalizowali o Puchar Burmistrza Uniejowa

Krzysztof Kaniecki
Wędkarze rywalizowali o Puchar Burmistrza Uniejowa UM Uniejów
Aż 50 wędkarzy stanęło w szranki podczas niedzielnego Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Uniejów. Najlepszym zawodnikiem rozegranych o świcie na zbiorniku „Kaczka” zawodów, został reprezentant Klubu Wędkarstwa Sportowego Skimmers z Turku, który w regulaminowym czasie złowił aż 135 ryb!

Turniej Wędkarski o Puchar Burmistrza Miasta Uniejów rozegrano - w kategorii seniorów - w niedzielę, 14 lipca br. na zbiorniku ,,Kaczka” w Człopach. Za organizacją spotkania stoi tutejsze Koło Polskiego Związku Wędkarskiego nr 16 w Uniejowie. Puchary oraz nagrody (sprzęt wędkarski) dla zwycięzców ufundowali: Józef Kaczmarek - Burmistrz Miasta Uniejów oraz Marcin Pamfil - Prezes PGK „Termy Uniejów”.

Trwające od godz. 6:00 rano zawody, zakończył gwizdek sędziego. Punkt 11:00 rozpoczęto ważenie i liczenie złowionych ryb. Po kilkunastu minutach komisja odczytała wyniki: zwycięzcą Turnieju został Mariusz Winiarski z Turku, który złowił 135 ryb o łącznej wadze 4,16 kg. Tuż za nim był Robert Gralka, a skład trójki najlepszych zawodników na podium zamknął Krzysztof Kubiak, który złowił także największą rybę, 46-centymetrowego leszcza.

Flesz - Polacy żyją krócej. Co nas zabija?