ExTERMYnator Uniejów. Ekstremalny bieg po błotach i bagnach wyciskający pot i łzy za nami (ZDJĘCIA)

Krzysztof Kaniecki
ExTERMYnator Uniejów Krzysztof Kaniecki
ExTERMYnator Uniejów. Ekstremalny bieg po błotach i bagnach wyciskający pot i łzy za nami. W pierwszej edycji tego niezwykle wymagającego biegu wystartowało 127 zawodników. Zwyciężył Krzysztof Krygier z Klubu Biegacza "Geotermia Uniejów".

ExTERMYnator Uniejów. Ekstremalny bieg po błotach i bagnach wyciskający pot i łzy za nami. W pierwszej edycji tego niezwykle wymagającego biegu wystartowało 127 zawodników. Zwyciężył Krzysztof Krygier z Klubu Biegacza "Geotermia Uniejów", który pokonał 9-kilometrową trasę w czasie 55 min. i 14 sek. Najlepszą biegaczką została Anna Włoch z Warszawy, której czas biegu wyniósł 1 godz. 10 min. i 7 sek.

ExTERMYnator Uniejów 2015

I Biegu ExTERMynator 2015 odbył się przy kompleksie uzdrowiskowym w Uniejowe i był atrakcją poprzedzającą imprezy towarzyszące inauguracji wakacyjnej trasy koncertowej "Lata z Radiem" w ramach Ogólnopolskich Dni Wody w Uniejowie FOTORELACJA TUTAJ. Był to bieg po błotach, bagnach, melioracyjnych rowach oraz wojskowym torze przeszkód na dystansie ponad 9 km. Zwycięzca biegu będzie miał możliwość skoku w tandemie ze spadochronem, a pozostali zawodnicy, którzy znaleźli się na podium, będą mogli sprawdzić się m.in. w tunelu aerodynamicznym. Były też nagrody w postaci zegarków z GPS, a każdy uczestnik, który ukończył bieg, otrzymał pamiątkowy medal oraz koszulkę Finishera i plecak z logo biegu oraz sponsorów: K-Flex i berlińskiego PizzaPortal-u.

Organizatorem imprezy był Klub Biegacza "Geotermia Uniejów", 1 Dywizjon Lotniczy z Leźnicy Wielkiej, Urząd Miasta w Uniejowie, Termy Uniejów oraz Geotermia Uniejów.

Wyniki dzisiejszego biegu ExTERMYnator Uniejów TUTAJ. O gwarantującej emocje nie tylko zawodnikom, ale też widzom sportowej rywalizacji napiszemy też w papierowym wydaniu naszej gazety.

FLESZ: Nowe dyscypliny na igrzyskach w Tokio