Wybierz region

Wybierz miasto

  Znajdujesz się w serwisie tematycznym:

  Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź Poddębice

  .

  Czytaj najnowsze artykuły, oglądaj zdjęcia oraz filmy. Wybierając dziedzinę "Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź Poddębice" masz szybki dostęp do najciekawszych treści o tej tematyce.

  Dożynki Województwa Łódzkiego w Uniejowie 2020 (ZDJĘCIA i FILM) Dożynki Województwa Łódzkiego w Uniejowie 2020. Wojewódzkie święto plonów rozpoczęło się od mszy u stóp uniejowskiego zamku (ZDJĘCIA FILM))

  Dożynki Województwa Łódzkiego w Uniejowie 2020. Wojewódzkie święto plonów rozpoczęło się od mszy u stóp uniejowskiego zamku (ZDJĘCIA FILM))

  Dożynki Województwa Łódzkiego w Uniejowie 2020. Wojewódzkie święto plonów rozpoczęło się od mszy u stóp uniejowskiego Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich, której przewodniczył ordynariusz Diecezji Włocławskiej ks. bp Wiesław Alojzy Mering. Po nabożeństwie uroczysty korowód przemieścił się na teren...

  Regionalne

  4. Bieg Charytatywny ICZMP Run w Gminie Poddębice (ZDJĘCIA) 4. Bieg Charytatywny ICZMP Run w Gminie Poddębice (ZDJĘCIA)

  4. Bieg Charytatywny ICZMP Run w Gminie Poddębice (ZDJĘCIA)

  4. Bieg Charytatywny ICZMP Run w Gminie Poddębice. Od czterech lat Fundacja na Rzecz Rozwoju Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki organizuje bieg charytatywny, którego celem oprócz promocji zdrowego stylu życia jest pomoc łódzkiemu szpitalowi i jego pacjentom. W tym roku ze względu na pandemię...

  Wypadki

  Zobacz wszystkie z kategorii: Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

  Warto przeczytać

  Lokalne oferty

  reklama

  Poradnik Domowy

  Wydarzenia dnia

  Polecane

  Firmy

  Dodaj ogłoszenie
  reklama