Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Komendant powiatowy PSP w Poddębicach bryg. Radosław Cieślikowski po 26 latach służby zdał obowiązki i pożegnał się ze sztandarem ZDJĘCIA

Paweł Gołąb
Paweł Gołąb
Bryg. Radosław Cieślikowski zdał obowiązki po 26 latach służby
Bryg. Radosław Cieślikowski zdał obowiązki po 26 latach służby KP PSP w Poddębicach / Starostwo Powiatowe w Poddębicach
Pożegnanie odchodzącego na emeryturę komendanta Państwowej Straży Pożarnej miało miejsce w Poddębicach. Bryg. Radosław Cieślikowski zdał obowiązki po 26 latach służby. Jego następca został już wyznaczony.

Uroczystości pożegnania ze sztandarem oraz zdania obowiązków odchodzącego na zaopatrzenie emerytalne komendanta powiatowego PSP w Poddębicach odbyła się w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Poddębicach. Po 26 latach służby w Państwowej Straży Pożarnej bryg. Radosław Cieślikowski złożył meldunek o zdaniu obowiązków komendanta powiatowego PSP nadbryg. Grzegorzowi Janowskiemu – łódzkiemu komendantowi wojewódzkiemu PSP w Łodzi. 

Ustępujący komendant podziękował wszystkim zebranym za współpracę, wsparcie i pomoc w trakcie pełnionej służby. W uroczystości udział wzięli m.in.: łódzki komendant wojewódzki PSP w Łodzi nadbryg. Grzegorz Janowski, komendanci powiatowi województwa łódzkiego, służby mundurowe, samorządowcy, funkcjonariusze, pracownicy cywilni oraz zaproszeni goście.

Jaki był przebieg służby byłego już komendanta PSP w Poddębicach?

Bryg. Radosław Cieślikowski – jak przypomina KP PSP w Poddębicach - rozpoczął służbę w Komendzie Rejonowej w Zduńskiej Woli - Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza w Łasku w 1998 r., następnie został przeniesiony do Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Poddębicach. W kolejnych latach służby zajmował szereg różnych stanowisk min. ratownik, dyspozytor, specjalista w samodzielnym stanowisku ds. kwatermistrzowsko-technicznych oraz starszy specjalista w wydziale ds. operacyjno-szkoleniowych. Od 2016 roku - zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Realizował również zadania z zakresu ochrony informacji niejawnych, ochrony danych osobowych oraz zagadnień obronnych. Na stanowisko Komendanta Powiatowego PSP w Poddębicach został powołany z dniem 27 kwietnia 2019 r.

W czasie uroczystości łódzki komendant wojewódzki PSP w Łodzi z dniem 27 lutego 2024 r. powierzył obowiązki komendanta powiatowego bryg. Tomaszowi Matusiakowi dotychczasowemu z-cy dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Ozorkowie.

od 7 lat
Wideo

Wyniki II tury wyborów samorządowych (sondaż)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na poddebice.naszemiasto.pl Nasze Miasto