MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Prasówka tygodniowa z 14.04.2024 w Poddębicach. Sprawdź, czy jesteś na bieżąco

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Poddębic, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 7.04 a 13.04.2024. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Sprawdź wyniki wyborów 2024 do rady powiatu poddębickiego. Jak rozkładały się głosy w Twoim powiecie?”?

Przegląd tygodnia: Poddębice, 14.04.2024. 7.04 - 13.04.2024: top 3 artykuły

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Sprawdź wyniki wyborów 2024 do rady powiatu poddębickiego. Jak rozkładały się głosy w Twoim powiecie?

W niedzielę odbyły się wybory samorządowe 2024 w Polsce. Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki oraz przekazała, jak głosowali mieszkańcy poszczególnych powiatów. Jak zagłosowali mieszkańcy powiatu poddębickiego? Dowiedz się, kto otrzymał mandat do rady powiatu z okręgów 1, 2, 3, 4. Przedstawiamy oficjalne wyniki wyborów samorządowych.

📢 Oto piękne półfinalistki Miss Polski 2024 z województwa łódzkiego. One powalczą o koronę. Zobacz zdjęcia z ćwierćfinału

Już po raz 35-ty zostanie wybrana najpiękniejsza Polka. Hotel Mistral w Markach pod Warszawą gościł aż 162 ćwierćifinalistki konkursu Miss Polski 2024, spośród których zostało wybrane 60 wspaniałych półfinalistek z całej Polski. Wśród nich znalazły się Julia Ceran, Antonina Piotrowska, Weronika Rosiak, Daria Grzelakowska i Karolina Zbiejczyk, które reprezentują województwo łódzkie.

📢 Tak prezentują się wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Zadzim w wyborach 2024

PKW podała oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Wiemy, którzy kandydaci z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 zdobyli największe poparcie i otrzymali mandat radnego gminy oraz jaki rezultat uzyskali kandydaci na wójta gm. Zadzim. Poniżej przedstawiamy pełną listę. Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy Twojego regionu.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 14.04.2024: 7.04-13.04.2024 Poddębice: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Poddębicach. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Tak prezentują się wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Wartkowice w wyborach 2024

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 zostały opublikowane przez Państwową Komisję Wyborczą. Wiemy, jaki rezultat uzyskali kandydaci na wójta gm. Wartkowice oraz kto został radnym gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Zobacz, jak głosowali mieszkańcy i komu powierzyli sprawowanie władzy w obecnej kadencji.

📢 Oto wyniki głosowania do rady miasta i na burmistrza w gm. Uniejów w wyborach samorządowych 2024

Poznaliśmy oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. PKW podała ostateczny rezultat liczenia głosów. Zobacz, jaki wynik osiągnęli kandydaci na burmistrza gm. Uniejów i kto został radnym miasta z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Dowiedz się, jak głosowali mieszkańcy oraz ile głosów zdobyli reprezentanci poszczególnych komitetów wyborczych.

📢 Sprawdź wyniki głosowania w wyborach 2024 do rady miasta i na burmistrza w gm. Poddębice

Wiemy, jaki jest rezultat głosowania na burmistrza gm. Poddębice oraz kto zasiądzie w radzie miasta z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. PKW podała oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje. Zobacz, ile głosów uzyskali kandydaci z poszczególnych komitetów wyborczych.

📢 Oto wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Pęczniew

Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki niedzielnych wyborów samorządowych. Już wiadomo, kto uzyskał najlepszy wynik. Sprawdź, którzy kandydaci z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 otrzymali mandat radnego gminy oraz jak prezentują się wyniki głosowania na wójta gm. Pęczniew. Poniżej publikujemy oficjalne rezultaty.

📢 Sprawdź wyniki głosowania w wyborach 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Dalików

Poznaliśmy oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. PKW podała ostateczny rezultat liczenia głosów. Zobacz, jaki wynik osiągnęli kandydaci na wójta gm. Dalików i kto został radnym gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Dowiedz się, jak głosowali mieszkańcy oraz ile głosów zdobyli reprezentanci poszczególnych komitetów wyborczych.

📢 Poddębiccy dzielnicowi i funkcjonariusze Służby Ochrony Kolei na wspólnej kontroli. Jaki cel działań? FOTO

Wspólną akcję kontrolną przeprowadzili dzisiaj poddębiccy dzielnicowi wraz z funkcjonariuszami Służby Ochrony Kolei. Sprawdzano rejony przejazdów kolejowych, torowisk oraz dworca. Celem było zapewnienie bezpieczeństwa ruchu pieszego i kołowego oraz edukacja uczestników ruchu o zagrożeniach, jakie czyhają na przejazdach kolejowych.

📢 Nocny pożar gaszono w gminie Poddębice. W akcji wzięło udział ponad 30 strażaków. Jakie szczegóły interwencji? ZDJĘCIA

Nocny pożar gaszono ze środy na czwartek w gminie Poddębice. Dzięki sprawnej akcji strażaków udało się ograniczyć straty materialne do minimum. Jakie szczegóły interwencji?

📢 Internetowe wyzwanie na rzecz poddębickiego policjanta. Pomaga cała Polska. Do akcji przystąpiła Szkoła Policji w Słupsku FOTO, FILM

Trwa internetowy challenge dla poddębickiego policjanta rannego podczas służby. Akcja, której uczestnicy wykonują określone zadanie i finansowo wspierają zbiórkę na rehabilitację funkcjonariusza, zyskała już ogólnopolski zasięg. Ostatnio przyłączyli się do niej policyjnej szkoły w Słupsku.

📢 Koci zakątek powstał w Zoo Borysew. Zwierzęta trafiły tu po interwencji i z miejsca odwzajemniły opiekunom ogrodu okazane im serce ZDJĘCIA

Nie tylko będące prawdziwą chlubą tego miejsca białe lwy czy tygrysy, ale także udomowione koty cieszą od niedawna oko odwiedzających Zoo Borysew. Zwierzaki trafiły tu interwencyjnie i z miejsca zdobyły serca pracowników ogrodu, którzy urządzili im kolorową salę zabaw. I szybko to odwzajemniły. Dla opiekunów zwierząt wizyta u kocich podopiecznych to prawdziwa terapia, która pozwala zrelaksować się po stresowych momentach w codziennej pracy z egzotycznymi zwierzętami.

📢 Do wypadku doszło w środowe popołudnie w gminie Wartkowice. Pojazd wpadł do rowu ZDJĘCIA

Do wypadku doszło w środowe popołudnie w gminie Wartkowice. W jednej z miejscowości samochód wpadł do rowu. Poszkodowany został kierowca pojazdu.

📢 Festiwal Muzyki i Tańca Indian Ameryki Północnej POW WOW w sobotę 13 kwietnia. Co w programie imprezy?

Miłośników kultury rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej czeka w ten weekend nie lada atrakcja. W Uniejowie odbędzie się festiwal POW WOW, który ma już wieloletnią tradycję. Jakie szczegóły?

📢 Dramatyczna strażacka interwencja w Pęczniewie. W kanale wodnym utonął mężczyzna

Dramatyczna interwencja w gminie Pęczniew. Ratownicy zostali dzisiaj rano wezwani do osoby, która utonęła w kanale wodnym.

📢 Prewencyjna akcja „Kierujący - pieszy” poddębickiej policji odbędzie się dzisiaj. Na co będą zwracać uwagę funkcjonariusze?

Prewencyjna akcja poddębickiej policji odbędzie się dzisiaj. Celem działań jest poprawa bezpieczeństwa pieszych. Na co zwracać będą uwagę mundurowi?

📢 Wybory do Sejmiku Województwa Łódzkiego. PiS traci większość. KO, TD i Lewica mają o jednego radnego więcej PEŁNY SKŁAD SEJMIKU/ZDJĘCIA

Historia się powtarza. W 2018 roku PiS ograł Koalicję Obywatelską i PSL zdobywając o jeden mandat więcej i ten jeden mandat przesądził o minimalnej większości. Teraz o jeden mandat więcej od PiS zdobyły razem KO, Trzecia Droga (Polska2050/PSL) i Lewica. To właśnie jeden mandat Lewicy w Łodzi przesądzi o odebraniu władzy PiS w Łódzkiem.

📢 Wybory samorządowe 2024. Znany jest skład Rady Powiatu Poddębickiego. Kto zdobył mandat? LISTA

Znane są już wyniki wyborów samorządowych, w trakcie których wybierano radnych powiatu poddębickiego. Do rozdysponowania było 15 mandatów. Kto zasiądzie w tym gremium?

📢 Wybory samorządowe 2024. W gminie Dalików wielkie poparcie dla urzędującego wójta. Jaki skład Rady Gminy na nową kadencję?

Znane są już wyniki wyborów samorządowych w gminie Dalików. Tu o fotel wójta startował jeden kandydat, głosowanie miało więc charakter plebiscytu. A kto dostał się do miejscowej rady? Sprawdź wyniki.

📢 Wybory samorządowe 2024. W gminie Pęczniew wielkie poparcie dla urzędującego wójta. Jaki skład Rady Gminy? WYNIKI

Znane są już wyniki wyborów samorządowych w gminie Pęczniew. Tu o fotel wójta startował jeden kandydat, głosowanie miało więc charakter plebiscytu. A kto dostał się do miejscowej rady? Sprawdź wyniki.

ZOBACZ KONIECZNIE

Lubisz czytać ale książki są za drogie? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych księgarniach online.

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na poddebice.naszemiasto.pl Nasze Miasto