XI Mistrzostwa Europy Karate WUKF. Reprezentacja Polski, której trenerem jest Maciej Grubski, w duńskim Odense wywalczyła 40 medali (ZDJĘCIA

Krzysztof Kaniecki
XI Mistrzostwa Europy Karate WUKF
XI Mistrzostwa Europy Karate WUKF Łęczycki Klub Karate IPPON
XI Mistrzostwa Europy Karate WUKF. Reprezentacja Polski, której trenerem jest poddębiczanin Maciej Grubski, w duńskim Odense wywalczyła 40 medali, zajmując 7. miejsce w klasyfikacji medalowej. Zawodnicy z Dragona Poddębice wywalczyli 5 medali.

Poddębiccy medaliści na XI Mistrzostwach Europy Karate WUKF w Odense

Tymon Gajewski - trzecie miejsce indywidualnie w Kumite Shobu Ippon Kadetów. Karateka był też rezerwowym zawodnikiem w drużynie juniorów, która w formule KUMITE TEAM ROTATION wywalczyła złoty medal oraz w KUMITE TEAM SHOBU IPPON - srebrny medal!

Radomił Kacprzak - wywalczył z drużyną mini kadetów złoty medal w KUMITE TEAM ROTATION SHOBU IPPON

Zuzanna Krzemińska - wywalczyła z drużyną dzieci trzecie miejsce w KATA TEAM ALL STYLE.

Na uwagę zasługuje zwycięstwo naszych seniorów w kumite zespołowym - koronnej konkurencji każdych zawodów oraz zwycięstwo indywidualne w kumite ippon shobu Pawła Bombolewskiego.

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe