MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Rolnicze protesty odbędą się w środę 6 marca powiecie poddębickim. Blokady w kilku miejscach. Gdzie utrudnienia w ruchu? MAPA

Paweł Gołąb
Paweł Gołąb
Protesty odbędą się w kilku miejscach
Protesty odbędą się w kilku miejscach Paweł Gołąb
Kolejna odsłona rolniczych protestów odbędzie się w środę 6 marca na terenie powiatu poddębickiego. Z utrudnieniami w ruchu drogowym – jak zapowiada policja - liczyć się trzeba w kilku miejscach. Gdzie?

Jak zapowiada Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach, utrudnienia w ruchu drogowym związane z protestami zaplanowanymi na środę 6 marca przewidziane są na odcinkach dróg wojewódzkich 473, 478, 479, 703 oraz drodze krajowej numer 72. - Funkcjonariusze będą zabezpieczać przez cały czas miejsca objęte protestem. W tym czasie przewidziane są utrudnienia w ruchu. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.

Protesty mają być prowadzone w godzinach od 10:00 do 23:00. Jak zastrzega poddębicka policja, utrudnień w ruchu należy spodziewać się jednak również przed i po wskazanych godzinach zgromadzenia. Blokada ruchu nastąpi w następujących miejscach:

  • Rondo – miejscowość Praga
  • Rondo – miejscowość Rodrysin
  • Rondo przy sklepie Biedronka w Poddębicach
  • Skrzyżowanie Porczyny - DW 473
  • Zadzim - rejon Kościoła – DW 479
  • Siedlątków – przed tamą – DW 478
  • Pełczyska– DW 703
  • Węzeł A2 – miejscowość Pełczyska – wjazd na autostradę

- Funkcjonariusze będą dbać o bezpieczeństwo kierujących i protestujących. Należy bezwzględnie  stosować się do poleceń policjantów. W dniu wydarzenia należy zaplanować alternatywne drogi dojazdu do wyznaczonego celu. Zalecamy także korzystanie z aplikacji wskazujących natężenie ruchu – podkreśla starszy sierżant Alicja Bartczak z KPP w Poddębicach.

Rolniczy protest w powiecie poddębickim. Uczestnikom udało się spotkać z wojewodą łódzkim

Największa odsłona rolniczego protestu w powiecie poddębickim miała miejsce przed dwoma tygodniami. W trakcie doszło do spotkania jej uczestników z przedstawicielką rządowej administracji. To przed siedzibą poddębickiej Geotermii, gdzie odbywało się zaplanowane na wtorek spotkanie wojewody łódzkiego Doroty Ryl z samorządowcami z terenu całego powiatu poddębickiego. Strajkujący wręczyli petycję z postulatami. Ta została przyjęta przez wojewodę z obietnicą, że pismo zostanie przekazane do Ministerstwa Rolnictwa. Więcej szczegółów w linku poniżej:

Z aparatem odwiedziliśmy także blokady na dwóch rondach znajdujących się w Pradze koło Poddębic. ZOBACZ W LINKU PONIŻEJ:

W dwóch miejscach na terenie powiatu akcja będzie prowadzona do środowego przedpołudnia

Trwa rolniczy protest w powiecie poddębickim. Blokady potrwa...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Seria pożarów Premier reaguje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na poddebice.naszemiasto.pl Nasze Miasto